צלם לבת מצווה

היי, שוב אני. 

כן אני מצלם גם אירועי בת מצווה ובר מצווה.. לא מציג הרבה עבודה אבל בהחלט יש מה להציג. ומכיוון ששואלים אותי הרבה, החלטתי להכין סרטון קצר לדוגמה מאירוע בת המצווה של חן המקסימה! תהנו: 

עד הפעם הבאה, 

שלכם. 

יניב - 0523644619

החמאם ביפו - מהמקומות היפים שצילמתי בהם

החמאם ביפו - מהמקומות היפים שצילמתי בהם

אני תמיד נהנה להגיע למקומות חדשים ולצלם בהם. אפילו אם מדובר באירוע ברית או בריתה. תמיד מאתגר אותי לגלות מה אוכל "להוציא" מלוקיישן שלא הייתי בו בעבר. וכשסגרתי אירוע ב- חמאם - יפו העתיקה קצת חששתי משום שבתמונות שראיתי באינטרנט הבנתי שהמקום יחסית צפוף ועמוס בפריטים, מה שיקשה עלי להגיע לתוצאות שאני כל כך אוהב לעשות. אבל בדיעבד, התוצאה יצאה מהממת! 

Read More

ברית בבית כנסת? לא מה שחשבתם!

ברית בבית כנסת? לא מה שחשבתם!

בכל מספר אירועי ברית שאני מצלם יוצא לי לצלם גם אירוע ברית בבית כנסת. יש משהו מיוחד באירועים האלה, הורים שרוצים למול את בנם בבית כנסת, מחפשים להכניס מימד רוחני דתי מיוחד, שגם נוסך תחושה שונה על הטקס ועל כל האירוע. אפילו כצלם, ואולי במיוחד כצלם, קשה לי שלא להתרגש מהמעמד המיוחד. אבל איך מתמודדים עם צילום ברית מילה בבית כנסת? האם יש דגשים שונים ודפוסי עבודה שונים מאולמות אירועים? התשובות בפנים. 

Read More

בשביל מה יש חברים תגידו?

בשביל מה יש חברים תגידו?

לא אחת נשאלתי בעבר איך מתחילים? איך מתפרנסים מצילום.. איך לצלם את האירוע הראשון, את העבודה הראשונה? אם הייתי יודע את התשובה במלואה, אולי הייתי יכול לפרוש כבר היום. אבל דבר אחד אני יודע, זה שכדי להתפרנס מצילום צריך להתחיל מאיפשהו. והאיפשהו הזה בדרך כלל יכלול הצגת תיק עבודות ללקוחות פוטנציאליים.. (לקריאה נוספת כנסו לכאן). 

Read More